-->
Home O nas Warunki sprzedaży FAQ Shop Hurt Newsy Portfolio Linki
dogtag.pl na facebook

CO NOWEGO U NAS.

Tu znajdziecie informacje o naszych nowych produktach, promocjach, ciekawych wydarzeniach z życia firmy

 
Ostatnio :
 
od 2010 r.
polskie niesmiertelniki
Jesteśmy oficjalnym dostawcom nowych polskich nieśmiertelników na potrzeby Sił Zbrojnych RP. Zaufanie jakim obdarzyło nas Wojsko Polskie jest dla nas nie tylko wielkim powodem do zadowolenia ale przede wszystkim nagrodą za naszą ciężką pracę. Jest to jednocześnie wyzwanie i impuls dający siłę do dalszych działań.
30.07.2008
Jako sponsor główny wspieramy 3-cią edycję historycznej rekonstrukcji lądowania wojsk alianckich na plażach Normandii "D-DAY HELL", jaka odbywa się w Helu na przełomie lipca i sierpnia 2008. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na tę wyjątkową imprezę, gdzie z bliska można zobaczyć sprzęt oraz umundurowanie z tamtych lat. Entuzjaści tzw. żywej historii, wśród których są rekonstruktorzy i kolekcjonerzy wspaniałych pojazdów zabytkowych z okresu II wojny światowej, ożywiają tamten czas w trakcie dynamicznych widowisk w plenerach Helu, który odtwarza swoim unikalnym klimatem i ukształtowaniem teren historycznej bitwy w Normandii.
20.02.2008
Zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę oryginalnych nieśmiertelników USA. Zapraszamy do współpracy info@dogtag.pl
06.02.2008
Naszą ofertę można zobaczyć w najnowszym katalogu Gift Journal Międzynarodowych Targów Reklamy Rema Days 2008.
07.07.2007
Do swojej oferty wprowadziliśmy nieśmiertelniki wybijane"do góry". Jest to współczesny wzór wybicia, który możemy uzyskać dzięki najnowocześniejszej, komputerowo sterowanej maszynie prosto z amerykańskiej armii. Jej ogromna moc przerobowa pozwala nam na realizację hurtowych zamówień w niespotykanym dotychczas tempie. Potrzebujesz kilkaset nieśmiertelników na ważną imprezę w Twojej firmie? To żaden problem. Będą u Ciebie nawet na jutro.
10.01.2007
Nawiązaliśmy współpracę z AFRICAline ADVENTURE CLUB - prekursorem w dziedzinie niekonwencjonalnej turystyki wyjazdowej do egzotycznych miejsc na świecie.
20.12.2006
Obok wersji srebrnej, czarnej i złotej, rozpoczeliśmy sprzedaż grawerowanych nieśmiertelników w kolorze czerwonym. Tak bogatej oferty nie ma nikt inny.
jakiś czas temu..
Aby sprostać Państwa oczekiwaniom wzbogaciliśmy nasz park maszynowy. Udało się to dzięki dotacji ze środkow Unii Europejskiej. Obok oryginalnych metod tradycyjnych do wyrobu nieśmiertelników, dysponujemy teraz nowoczesnymi laserami do grawerowania, znakowania i cięcia rozmaitych materiałów jak (papier, plexi, drewno, skóra, szkło, stal, kamień itd)
 


HOME

dogtag, dogtags, erkennungsmarke, erkennungsmarken, silencer, hundermarke, hundermarken, prägung, lasergraviert, ketten, anhänger, dog tag, dog tags, usdogatg.de