-->
Home O nas Warunki sprzedaży FAQ Shop Hurt Newsy Portfolio Linki
dogtag.pl na facebook

FAQ czyli o co pytacie najczęściej
Dogtag NEW STYLE
Odpowiedzi na nurtujące Was pytania

1. JAK SZYBKO OTRZYMAM BLASZKI ?
2. CZY KUPUJĄC 2 KOMPLETY WYŚLECIE JE 1 PACZKĄ ?
3. CZY MOJA PACZKA JEST JUŻ WYSŁANA ?
4. JAK MAM ZAPŁACIĆ ?
5. Z CZEGO SKŁADA SIĘ KOMPLET ?

1. JAK SZYBKO OTRZYMAM BLASZKI ?

To zależy również od Ciebie. My ze swojej strony dokładamy wszelkich starań aby przesyłka była u Ciebie tak szybko jak to możliwe. NIEŚMIERTELNIKI WYKONUJEMY I WYSYŁAMY DOPIERO PO TWOJEJ WPŁACIE NA NASZE KONTO. Jeżeli wpłacisz więc w banku to pieniądze mamy zazwyczaj już na 2 dzień i od razu zajmujemy się Twoim zamówieniem. Jeżeli wpłaty dokonasz na poczcie to czas oczekiwania może się nieco wydłużyć. Z doświadczenia wiemy, że Poczta często trzyma pieniądze nawet i tydzieñ czasu. My wysyłamy paczki PRIORYTETEM więc najdalej w ciągu 3 dni są w dowolnym miejscu w Polsce.

2. CZY KUPUJĄC 2 KOMPLETY WYŚLECIE JE 1 PACZKĄ ?

Jasne, do 3 kompletów wysyłamy w 1 paczce. Jeżeli kupiłeś więcej niż 3 komplety wtedy paczka jest cięższa i aby bezpiecznie do Ciebie doszły pobieramy dodatkową opłatę. Najczęściej do 10 zł udaje się wysłać nawet nietypowe zamówienia zbiorowe.
Na życzenie wysyłka kurierem - 40 zł

3. CZY MOJA PACZKA JEST JUŻ WYSŁANA ?

To akurat mozesz sprawdzić sam. Przeczytaj uważnie maila jaki otrzymałeś od nas podając swoje teksty lub obrazki na nieśmiertelniki. Znajdziesz tam hasło, dzięki któremu w prosty sposób możesz śledzić postępy pracy nad Twoimi blachami. W tym celu wejdź na www.dogtag.pl/user.php i zaloguj się do swojego panelu użytkownika.

4. JAK MAM ZAPŁACIĆ ?

Najlepiej przelewem na nasze konto bankowe. Dane do przelewu znajdziesz w mailu zwrotnym jaki otrzymasz po podaniu tekstów. Pamiętaj aby w tytule przelewu podać swoje imię i nazwisko oraz nr transakcji jaki zostanie Tobie przydzielony. UWAGA - Nie wysyłamy za pobraniem. Działamy w Szczecinie, więc jeśli mieszkasz gdzieś niedaleko, skontaktuj się z nami. Towar zawsze możesz odebrać osobiście.

5. Z CZEGO SKŁADA SIĘ KOMPLET ?

2 blaszki
2 łańcuszki (długi i krótki)
2 gumki wyciszające
HOME
dogtag, dogtags, erkennungsmarke, erkennungsmarken, silencer, hundermarke, hundermarken, prägung, lasergraviert, ketten, anhänger, dog tag, dog tags, usdogatg.de